Algemeen Directeur /
Artistieke leiding
Hoge Fronten Lieke

Lieke Benders
lieke@hogefronten.nl

Publiekswerking
en (bureau)productie

Marjolein de Man
marjolein@hogefronten.nl

Zakelijke leiding
Financiën, subsidies, personeel
Hoge Fronten Janneke

Janneke Schmeitz
janneke@hogefronten.nl

Productie
Hoge Fronten Wouter

Wouter Ramakers
productie@hogefronten.nl

Zakelijke leiding
Verkoop, projectsubsidies
Hoge Fronten Violien

Violien Vocks
violien@hogefronten.nl

Publiciteit

Tessa Reijnders
publiciteit@hogefronten.nl

Bestuur Stichting Hoge Fronten
Peter Otten, voorzitter
Gerard ter Steeg
Désirée Schmalschläger

Beschermvrouwe STIL.het lab
Nicole Ramaekers-Rutjens, burgemeester Gulpen-Wittem